Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā trešdien, 24. novembrī, latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins atvairīja visus pretinieku metienus, aizvadot pirmo "sauso" spēli sezonā.

Merzļikins atvairīja visus 36 metienus, bet viņa pārstāvētā vienība Kolumbusas "Blue Jackets" ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pieveica Vinipegas "Jets". Merzļikins arī tika atzīts par spēles lielāko zvaigzni.

Latviešu vārtsargs spēlē izcēlās vēl citā sev neraksturīgā statistikas rādītājā – pirmā perioda piektajā minūtē Merzļikins saņēma divu minūšu noraidījumu par Nikolaja Ēlera klupināšanu.

Pirmā perioda 16. minūtē Gregorijs Hofmans guva "Blue Jackets" pirmos vārtus, bet pēdējās trešdaļas sākumā Zaks Verenskis vairākumā panāca 2:0. Trešos vārtus uzvarētāju labā trīsarpus minūtes pirms mača beigām guva Endrū Pīks.