Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" komandai ar rezultātu 4:2 pārspēt Detroitas "Red Wings" vienību.

Merzļikins "Blue Jackets" vārtus sargāja visas 60 minūtes, kuru laikā tika galā ar 20 no 22 pretinieku metieniem. Mača laikā viņš apturēja vairākus "Red Wings" spēlētāju izgājienus pretuzbrukumos, aizvadot ļoti veiksmīgu maču.

Kolumbusas komanda šajā mačā izvirzījās vadībā ar 2:0, kad precīzus metienus pirmās trešdaļas beigu daļā trīs minūšu laikā izdarīja Olivers Bjokstrands un Zeks Verenskis. Trešajā trešdaļā Railijs Bārbers un Dens Renufs spēlēs rezultātu izlīdzināja, bet nepilnu minūti vēlāk Jakubs Vorāčeks atguva vadību "Blue Jackets" vienībai. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Patriks Laine panāca spēles gala rezultātu.

Piektdien "Blue Jackets" aizvadīs pārbaudes maču pret Setluisas "Blues", bet sestdien sagatavošanos jaunajai sezonai Kolumbusa noslēgs pret Teodoru Bļugeru un Pitsburgas "Penguins".