Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē nespēja glābt Kolumbusas "Blue Jackets" no zaudējuma ar rezultātu 1:2 pret Otavas "Senators".

Merzļikins šajā mačā atvairīja 31 no 33 "Senators" spēlētāju metieniem. Šī Merzļikinam bija 25. spēle šajā sezonā, un viņš vidēji ielaidis 3,06 vārtus un atvairījis 91,2% metienu.

Mača astotajā minūtē Merzļikinu ar tālu metienu pārspēja un "Senators" vadībā izvirzīja Artjoms Zubs, bet 34 sekundes pirms trešdaļas beigām Šons Kuralijs rezultātu izlīdzināja. Tims Šticle spēles 37. minūtē pēc lieliska sologājiena vēlreiz deva vadību "Senators" vienībai, un atlikušajā laikā Kolumbubas komandas hokejisti nespēja atspēlēties.

"Senators" vārtsargs Antons Forsbergs šajā mačā tika galā ar 35 no 36 metieniem.

Šī "Blue Jackets" komandai bija septītā neveiksme pēdējās desmit spēlēs, kas NHL Metropolitēna divīzijā ar 37 punktiem 39 spēlēs dod piekto vietu.