Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē atvairīja 31 pretinieku metienu un palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" tikt pie panākuma.

"Blue Jackets" mājas spēlē ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Nešvilas "Predators" pēcspēles metienu sērijā, sagādājot viesu komandai otro zaudējumu divās dienās.

Latvijas vārtsargs tika galā ar 31 no 34 pretinieku metieniem, kopā atvairot 91,2% metienu. Pēcspēles metienos Merzļikins atvairīja četrus no pieciem pretinieku metieniem.

Pirmos vārtus spēles trešajā minūtē guva "Predators" spēlētājs Maikls Makerons, bet jau pēc mazāk kā trīs minūtēm neizšķirtu panāca Būns Dženers.

Kolumbusas vienība veiksmīgi iesāka otro trešdaļu, Patrikam Lainem gūstot vārtus jau 24.sekundē, taču pēc tam divus vārtus trešdaļas gaitā guva viesu komanda, tai skaitā arī vienu vārtus vairākumā. Noslēdzošajā trešdaļā "Blue Jackets" labā vārtus guva Aleksandrs Teksjē.

Pēcspēles metienos Merzļikinu pārspēja Mikaels Granlunds, bet "Predators" vārtos ripu raidīja Teksjē un Gustavs Nīkvists.

"Blue Jackets" ar 31 izcīnītu punktu 29 mačos Austrumu konfrences turnīra tabulā ieņem desmito vietu.

Nākamo spēli Kolumbusas vienība aizvadīs sestdien, mājas spēlē uzņemot Karolīnas "Hurricanes".