Latvijas hokeja vārtsargs Mareks Mitens piektdien Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē palīdzēja viņa pārstāvētajai Jūtikas "Comets" izcīnīt uzvaru pagarinājumā.

"Comets" izbraukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) pārspēja Klīvlendas "Monsters".

Mitens uz ledus bija 60 minūtes un 32 sekundes un atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem.

Jūtikas vienībā divus vārtus guva Fabiāns Seterlunds, bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Reilijs Volšs un Tailers Voterspūns.

Ventspilnieks vārtos stājās otro reizi šosezon. Mitens vidēji mačā ielaidis 1,49 ripas, atvairījis 94,0% pretinieku raidījumu un izcīnījis divas uzvaras.

Savukārt Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providensas "Bruins" izbraukumā ar rezultātu 3:6 (2:1, 0:4, 1:1) piekāpās Lavalas "Rocket". Tralmaks spēlē nopelnīja divas soda minūtes un noslēdza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā spēlē Haralda Egles pārstāvētā Manitobas "Moose" izbraukuma spēlē ar rezultātu 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) zaudēja Aiovas "Wild". Egle mačā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu - 76, 72, vai 68 -, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības.

Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.