Latvijas čempionvienība "Mogo" trešdien pusfināla sērijā piekāpās Ogres "Kurbads" hokejistiem, kuri virslīgas čempionāta finālā spēkosies ar "Liepājas" komandu.

"Kurbads" pusfināla sērijas ceturtajā mačā savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) pārspēja Latvijas čempioni "Mogo", sērijā triumfējot ar 3-1.

Savukārt otra pusfināla duelī regulārā čempionāta labākā komanda "Liepāja" izbraukumā noraidījumiem bagātā duelī ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) uzveica "Prizmu", pusfināla sērijā gūstot uzvaru 3-1.

Pauls Zvirbulis izvirzīja "Kurbads" komandu vadībā mača pirmā perioda vidū, gūstot vārtus skaitliskajā vairākumā. Otrā perioda sākumā Sergejs Teluškins panāca neizšķirtu, bet neilgi pēc tam Aleksandrs Kerčs juniors atguva vadību Ogres komandai.

Mārcis Zembergs trešā perioda sākumā dubultoja "Kurbads" komandai pārsvaru, bet trešdaļas vidū Toms Bluks pamanījās gūt vārtus skaitliskajā mazākumā, panākot spēlē rezultātu 4:1.

Otra pusfināla duelī mača otrā perioda vidū liepājnieki guva divus vārtus ar 17 sekunžu intervālu. Pa reizei ar precīzu metienu izcēlās Aldis Āboliņš un Martins Lavrovs.

Nepilnas divas minūtes pēc otrajiem vārtiem, rezultātu 3:0 panāca Edgars Beizaks. Trešajā periodā "Prizma" vienus vārtus atspēlēja, kad skaitliskajā vairākumā izcēlās Eduards Hugo Jansons.

Trešā perioda vidū "Liepājas" kluba labā Romāns Ņekļudovs guva vārtus skaitliskajā vairākumā un atjaunoja liepājniekiem trīs vārtu pārsvaru.

Iepriekšējā sezonā čempionātā triumfēja "Mogo" hokejisti, finālsērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 pārspējot "Kurbada" vienību.