"Mogo"/LSPA svētdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla otrajā spēlē izcīnīja graujošu uzvaru pār "Olimp"/"Venta 2002".

"Mogo"/LSPA savā laukumā ar rezultātu 6:0 (2:0, 3:0, 1:0) pārspēja "Olimp"/"Venta 2002", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-1.

Jau spēles trešajā minūtē "Mogo"/LSPA vadībā izvirzīja Kārlis Bucenieks, bet 47 sekundes līdz pirmā perioda beigām pārsvaru dubultoja Jānis Ozoliņš.

Otrās trešdaļas ievadā, spēlējot vairākumā, vārtus guva Rūdolfs Polcs. "Mogo"/LSPA hokejistiem vajadzēja vēl 34 sekundes, lai panāktu drošu 4:0, otros vārtus mačā gūstot Ozoliņam.

Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem "Olimp"/"Venta 2002" vārtos Rūdolfu Gustu Lazdiņu nomainīja Kārlis Zakrevskis.

Perioda turpinājumā "Olimp"/"Venta 2002" tika pie iespējas spēlēt vairākumā piecatā pret trijiem aizsargiem, taču samazināt deficītu neizdevās.

Spēles 36.minūtē 5:0 panāca Ričards Grīnbergs.

Arī noslēdzošās trešdaļas ievadā ar precīzu metienu izcēlās mājinieki, šoreiz vārtus gūstot Laurim Bajarunam. Atlikušajā spēles nogrieznī viesu komandas neapmierinātība pieauga un abu komandu hokejisti vairākas reizes saķērās uz īsiem kautiņiem.

Henrijs Ančs uzvarētāju rindās aizvadīja "sauso" spēli, atvairot 32 metienus , kamēr pretinieku vārtos Lazdiņš atvairīja 18 no 22 metieniem, bet Zakrevskis – 23 no 25 metieniem.

Sērijas trešā spēle paredzēta 22. martā.

Otrā pusfinālā spēkojas "Zemgale"/LLU un "Liepāja", pašlaik vadībā ar 1-0 sērijā esot liepājniekiem.

Cīņa par OHL čempionu kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām.

OHL "play-off" iekļuva turnīra četras labākās komandas. Atlikušajām trijām vienībām - Hokeja skolai "Rīga", Daugavpils "Dinaburga" un Rīgas "Prizma" - sezona jau noslēgusies.

Iepriekšējā sezonā OHL uzvarētāju kausu izcīnīja "Olimp"/"Venta 2002", bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja "Zemgale"/LLU.

Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.