"Mogo"/LSPA sestdien Jelgavā "Optibet" Hokeja līgā (OHL) sezonu uzsāka ar uzvaru pār čempioni Jelgavas "Zemgale"/LLU.

"Mogo"/LSPA viesos svinēja uzvaru ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0).

Vārtus uzvarētāju labā 23.minūtē vairākumā guva Toms Opelts, 16 sekundes pirms otrā pārtraukuma Kārlis Ozoliņš vienādos sastāvos panāca 2:0, bet 58.minūtē Mārtiņš Šulcs mazākumā fiksēja rezultātu 3:0, iemetot ripu tukšos vārtos.

Uzvarētāju vārtos Henrijs Ančs atvairīja 26 metienus, bet mājiniekiem Ēriks Vītols tika galā ar 20 no 22 metieniem.

Šosezon līgā spēlēs deviņas komandas - sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas.

Visas regulārā čempionāta spēļu tiešraides ir skatāmas televīzijas kanālā TV4 un interneta platformā "Sportacentrs.com".

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot līdzšinējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".