Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla sērijā Rietumu konferencē piektdien Sanhosē "Sharks" pārspēja Vankūveras "Canucks" ar rezultātu 4:3, iegūstot pirmo punktu.

Līdz ar to sērijā rezultāts kļuva 1:2. Iekļūšanai nākamajā kārtā komandai jāgūst četras uzvaras.

Sanhosē notiekošās spēles pirmajā trešdaļā laukuma saimnieki nodrošināja cienījamu pārsvaru, trīs reizes pārspējot pretinieku vārtsargu Robertu Longo. Divas reizes – ceturtajā un 18.minūtē - pretinieka vārtu cietoksni ieņēma Patriks Marlo, bet devītajā minūtē Longo kapitulēja Raiena Kova priekšā.

Otrā trešdaļa noslēdzās bez vārtu guvuma. Savukārt trešās trešdaļas sākumā, pateicoties Aleksam Barovsam, "Canucks" samazināja rezultātu starpību par vienu punktu, taču jau drīz vien "haizivju" aizsargs Dens Boils atjaunoja iepriekšējo vārtu attiecību.

Tomēr spēles noslēgumā viesiem izdevās vārtu starpību samazināt līdz minimumam – 54.minūtē precīzes metiens izdevās Denam Hemjūsam, bet pēc trim minūtēm – Kevinam Bieksam. Tomēr atlikušajā spēles laikā Vankūverai neizdevās panākt neizšķirtu un izcīnīt spēles pagarinājumu.