No Šveices hokeja izlases atvadās pieredzējušais aizsargs Voklērs
Foto: AFP/Scanpix

Pieredzējušais Šveices hokeja izlases aizsargs Žiljans Voklērs paziņojis par aiziešanu no valstsvienības, vēsta Starptautiskā Hokeja federācija (IIFH).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Voklērs bija viens no tiem Šveices izlases hokejistiem, kas 2013. gada pasaules čempionātā savai valstij izcīnīja sudraba medaļas. Kopumā valstsvienībā 35 gadus vecais aizsargs aizvadījis 210 spēles, piedalījies 12 pasaules meistarsacīkšu turnīros un trijās ziemas olimpiskajās spēlēs.

Tādējādi Šveices hokeja izlase pirms šāgada pasaules čempionātā spēlēs bez Voklēra un uzbrucēja Romāna Vika, kurš par aiziešanu no valstsvienības paziņoja pirms šīs sezonas sākuma. Izlasei nevarēs palīdzēt arī "EV Zug" komandas vārtsargs Tobiass Štefans, kurš Šveices čempionāta ceturtdaļfināla spēlē guva smadzeņu satricinājumu.

Tags

Hokejs Pasaules čempionāts hokejā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form