Nosaukti OHL sezonas labākie spēlētāji, kā rezultatīvākais godināts Mārtiņš Cipulis
Foto: LHF

Latvijas Hokeja federācija (LHF) par "Optibet" hokeja līgas 2018./2019.gada sezonas labākajiem spēlētājiem nosaukusi hokeja kluba "Prizma" vārtsargu Jāni Auziņu, kā arī "Kurbads" vienības aizsargu Mārtiņu Gipteru un uzbrucēju Gati Gricinski.

Auziņš šīs sezonas 35 regulārā čempionāta spēlēs vidēji ielaida 2,42 ripas un atvairīja 92,20% pretinieku metienu.

Mārtiņš Gipters 32 spēlēs guva desmit vārtus un veica 17 rezultatīvas piespēles, savukārt 31 gadu vecais Gricinskis 35 OHL spēlēs izcēlās ar 17 vārtiem un 28 rezultatīvām piespēlēm partneriem.

Šos trīs spēlētājus un regulārās sezonas rezultatīvāko hokejistu Mārtiņu Cipuli (HK “Kurbads) LHF godināja 24. aprīļa mačā “Arēna Rīga” starp Latvijas un Krievijas izlasēm.

Bijušais izlases hokejists bija gan līderis gūtajos vārtos ar 20 "ripām", gan rezultativitātē, 36 spēlēs sakrājot 46 punktus. Tuvākajam sekotājam, komandas biedram Gatim Gricinskim, 35 spēlēs bija iekrāti 45 punkti (17 vārti un 28 rezultatīvas piespēles).

Jau vēstīts, ka Latvijas izlases hokejisti pirmajā periodā ieguva divu vārtu pārsvaru pār Krievijas valstsvienību, ko turpinājumā nenosargāja, piedzīvojot zaudējumu ar 2:4 (2:0, 0:1, 0:3).

Tags

Hokejs Kurbads (HK) Latvijas Hokeja federācija Mārtiņš Cipulis

Comment Form