Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Edmontonas "Oilers" piektdien Kalgari Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas otrajā spēlē atspēlēja divu vārtu deficītu un izlīdzināja rezultātu sērijā, bet Karolīnas "Hurricanes" svinēja otro uzvaru savā laukumā.

Rietumu konferencē Kalgari "Flames" mājās arī otrajā spēlē izvirzījās vadībā, taču atšķirībā no pirmā mača nespēja uzvarēt Edmontonas "Oilers", piekāpjoties ar 3:5 (2:1, 1:2, 0:2). Sērijā ir neizšķirts 1-1.

Septītās minūtes sākumā mājinieki ar Maikla Stouna un Breta Ričija pūlēm bija panākuši 2:0 pārsvaru.

14.miinūtē Dankans Kīts vienus vārtus atguva, bet 23.minūtē Tailers Tofoli atjaunoja divu vārtu pārsvaru mājiniekiem.

61 sekundi pēc tam Konors Makdeivids panāca 2:3, bet 36.minūtē vairākumā Evens Bušārs panāca neizšķirtu.

Trešā perioda vidū mazākumā uzvaras vārtus iemeta Zeks Haimens, bet divas minūtes vēlāk uzvaru nostiprināja Leons Draizaitls - 5:3.

Uzvarētāju labā pa trim (1+2) rezultativitātes punktiem sakrāja Draizaitls un Kīts, aizsargam Kītam kļūstot par trešo vecāko aizsargu līgas vēsturē, kurš guvis trīs punktus Stenlija kausa spēlē. Vecāki bijuši vien Kriss Čelioss un Niklass Lidstrēms.

Makdeivida kontā divi (1+1) rezultativitātes punkti, bet vārtos Maiks Smits atvairīja 37 no 40 metieniem.

Mājiniekiem divas rezultatīvas piespēles Džonija Gudro kontā.

Austrumu konferencā jau otrajā spēlē pēc kārtas Karolīnas "Hurricanes" savā laukumā pietika ar diviem gūtiem vārtiem, lai svinētu uzvaru. Šoreiz Ņujorkas "Rangers" hokejisti tika atstāti "sausā" - 2:0 (0:0, 1:0, 1:0). Sērijā Karolīnas vienība ir vadībā ar 2-0.

Arī šajā spēlē uzvaras vārti 36.minūtē tika gūti mazākumā, izceļoties Brendenam Smitam. Divas sekundes pirms mača beigām Sebastians Aho ripu raidīja tukšos vārtos.

Soms Aho piedalījās abu vārtu gūšanā, bet vārtos "sauso" spēli aizvadīja viņa tautietis Anti Rānta, atvairot 21 pretinieku metienu.

"Rangers" vārtos Igors Šestjorkins tika galā ar 20 no 21 metiena.

Abas sērijas turpināsies svētdien Ņujorkā un Edmontonā.