Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Edmontonas "Oilers" otrdien trešajā periodā guva trīs vārtus, spējot atspēlēties pret Vankūveras "Canucks".

"Oilers" viesos ar rezultātu 4:3 (1:3, 0:0, 3:0) uzvarēja "Canucks" un izcīnīja jau ceturto panākumu pēc kārtas.

Spēles rezultātu otrajā minūtē atklāja Bo Horvats, bet Tailers Maiers devītajā minūtē pārsvaru dubultoja. Četras minūtes līdz pirmā perioda beigām Eliass Petersons iemeta "Canucks" trešos vārtus, taču Dominikam Kahunam vienus izdevās atgūt.

Pēc klusuma otrajā periodā "Oilers" noslēdzošajās 20 minūtēs aktīvi centās atspēlēties. Kahuns trešās trešdaļas pirmajā minūtē panāca rezultātu 2:3, kapteinis Konors Makdeivids, spēlējot vairākumā, piektajā minūtē rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus sešas minūtes līdz finālsvilpei guva Tailers Eniss.

Leons Draizaitls šajā spēlē iekrāja trīs rezultatīvas piespēles, bet otrā laukuma pusē 1+1 Petersonam.

Citā spēlē Detroitas "Red Wings" mājās ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) piekāpās Nešvilas "Predators". Trešā perioda piektajā minūtē spēles rezultātu atklāja Filips Forsbergs, bet Ēli Tolvanens desmitajā minūtē pārsvaru dubultoja.

Peka Rinne "Predators" vārtos atvairīja visus 24 metienus.

Tikmēr Otavas "Senators" savā laukumā ar rezultātu 5:4 (2:1, 1:2, 1:1, 0:0, 2:0) "bullīšos" uzvarēja citu Kanādas komandu Monreālas "Canadiens".

Breidijs Tkačuks uzvaru kaldināja ar diviem vārtiem, bet 1+1 nopelnīja Dreiks Batersons. "Canadiens" komandā divi vārti Šī Vēberam, bet tikpat rezultatīvas piespēles nopelnīja Filips Dano.

Jau ziņots, ka Latvijas hokejists Teodors Bļugers otrdien NHL spēlē rezultatīvi piespēlēja Pitsburgas "Penguins" uzvaras vārtu guvumā papildlaikā. "Penguins" viesos ar 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Vašingtonas "Capitals".

Citā spēlē Kolumbusas "Blue Jackets" ar Matīsu Kivlenieku uz rezervistu soliņa mājā ar 5:6 (1:2, 2:2, 2:1, 0:0, 0:1) "bullīšos" zaudēja Čikāgas "Blackhawks". Savainojuma dēļ komandai vairākas nedēļas nevarēs palīdzēt Elvis Merzļikins, kā rezultātā otrā numura pienākumi kādu laiku uzticēti Kivleniekam.

Tikmēr Bufalo "Sabres", kas šosezon spēlē bez savainojumu guvušā Zemgus Girgensona, viesos ar rezultātu 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) uzvarēja Ņūdžersijas "Devils".

Trešdien neviena no Latvijas hokejistu pārstāvētajām vienībām laukumā nedosies.