"Olimp"/"Venta 2002" komanda ceturtdien izcīnīja uzvaru arī "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijas otrajā spēlē, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-0.

Rīdzinieki Piņķos ar 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) pārspēja "Liepāju", sērijā līdz četrām uzvarām iegūstot vadību ar 2-0.

Gūstot divus vārtus otrās trešdaļas sākumā divu minūšu un divu sekunžu laikā, mājinieki panāca 3:0 savā labā.

29.minūtē Kārlis Ozoliņš vienus vārtus atguva, taču "Olimp"/"Venta 2002" atbildēja ar vēl diviem vārtiem, pēdējās trešdaļas sākumā panākot 5:1. Ceturtos vārtus Kirils Galoha iemeta mazākumā.

Kārlis Zakrevskis mājinieku vārtos atvairīja 23 metienus, bet Galoha, Emīls Ezītis (abiem - 1+1) un Aleksejs Širokovs (0+2) sakrāja pa diviem rezultativitātes punktiem. Vēl vārtus mājinieku labā guva arī Georgijs Pujacs, Sandis Mežaraups un Fjodors Jarovinskis.

Viesu labā šajā spēlē pēdējos vārtus guva Marks Kaleinikovs.