Vismaz divās spēlēs savai komandai nevarēs palīdzēt Otavas "Senators" pamatvārtsargs Kreigs Andersons, kurš guvis smadzeņu satricinājumu, pavēstījis Nacionālās Hokeja līgas (NHL) klubs.

Traumu Andersons guva 21. decembrī NHL regulārā čempionāta spēlē pret Ņūdžersijas "Devils". 37 gadus vecais vārtsargs laukumā pavadīja divus periodus, atvairot kopā 20 no 25 metieniem. "Senators" šai spēlē zaudēja ar 2:5, Andersonu nomainījušais Maiks Makkena trešajā periodā atvairīja visus pretinieku metienus.

Līdz ar Andersona iztrūkumu "Senators" no sava fārmkluba Amerikas Hokeja līgā (AHL) izsaukuši Markusu Hogbergu.

Šosezon Andersons "Senators" vārtus sargājis 31 spēlē, nodrošinot komandai 14 uzvaras. Vidēji ik spēlē viņš atvairīja 90,5% metienu un ielaida 3,85 ripas.