Artēmijs Panarins sestdien guva piecus rezultativitātes punktus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, viņa pārstāvētajai Ņujorkas "Rangers" svinot uzvaru.

"Rangers" rezultatīvā mačā viesos ar rezultātu 7:4 (4:2, 1:1, 2:1) uzveica Dalasas "Stars" vienību.

Pirmajā periodā Panarins piedalījās trīs no četriem gūtajiem vārtiem - vienus iemeta pats un vēl divos asistēja. "Rangers" pirmajās piecās minūtēs nonāca iedzinējos ar 0:2, bet līdz trešdaļas beigām pārņēma vadību.

Otrajā un trešajā divdesmitminūtē Panarins atdeva vēl divas rezultatīvas piespēles, "Rangers" komandai noturot vadību un izcīnot uzvaru.

Vēl ņujorkiešiem vārtus guva Gregs Makegs, Edams Fokss, Mika Zibanežāds, Patriks Nemets, Bārklijs Gudrovs un Raiens Stroms. Draidens Hants piespēlēja trīs vārtos.

Dalasiešiem precīzus metienus izpildīja Esa Lindels, Tailers Segins, Džeisons Robrtsons un Džo Pavelskis.

"Viņiem patīk haoss," tā par pretiniekiem teica "Stars" galvenais treneris Riks Bouness. "Šorīt atgādinājām - viņi ir ļoti kreatīvi ātrā spēlē. Viņiem ir liels ātrums un meistarība."

"Rangers" ar 79 punktiem 59 spēlēs ieņem piekto vietu Austrumu konferencē, bet "Stars" ar 67 punktiem 57 cīņās ir devītā Rietumos.

Komandas NHL regulārajā čempionātā aizvadīs 82 spēles.