Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien piedzīvoja Latvijas hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators" komanda, kas viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Vankūveras "Canucks" vienībai.

Līdz ar to pārtrūka "Senators" trīs uzvaru sērija.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 41 sekundi, no kurām trīs minūtes un trīs sekundes spēlēja mazākumā, bet desmit sekundes cīnījās vairākumā. Šajā laikā viņš izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficentu.

"Senators" labā vienīgos vārtus guva Kolins Grīnings, bet "Canucks" komandā precīzi bija Henriks Sedins un Kriss Higinss, kurš papildlaikā guva uzvaras vārtus.

Šīs sezonas 12 spēlēs latviešu uzbrucējs izcēlies ar diviem vārtiem un ar vienu rezultatīvu piespēli.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Senators" ar 22 punktiem 21 spēlē ir astotajā pozīcijā.

Nākamo maču "Senators" aizvadīs naktī uz sestdienu, kad savā laukumā uzņems Pitsburgas "Penguins" hokejistus.