Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien pie rezultativitātes punktiem šoreiz netika latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētais klubs Bufalo "Sabres" ar 1:2 piekāpās Otavas "Senators".

Girgensons iepriekšējās trijās spēlēs, kā arī četrās no pēdējām piecām bija guvis vismaz vienu rezultativitātes punktu, taču šoreiz nepiedalījās "Sabres" vienīgo vārtu gūšanā.

Latviešu uzbrucējs šoreiz nospēlēja 16:51 minūti, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja vienā no trijiem iemetieniem. Viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Pirmā perioda vidū Bobijs Raians vadībā izvirzīja "Senators", bet pēc astoņām minūtēm Tailers Eniss izlīdzināja rezultātu. Uzvaras vārtus Otavas klubam otrā perioda septītajā minūtē guva Zeks Smits.