Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas "Penguins" komanda sestdien Dalasā piedzīvoja zaudējumu, pārtrūkstot desmit uzvaru sērijai.

"Penguins" viesos ar 2:3 (2:0, 0:1, 0:2) zaudēja Dalasas "Stars".

Bļugers spēlēja 16 minūtes un 56 sekundes. Latviešu uzbrucējs trīsreiz meta pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, pārtvēra vienu piespēli, uzvarēja 42% iemetienu, tika pie divām soda minūtēm un +/- rādītāja -1.

Šosezon Bļugers 33 mačos guvis septiņus vārtus, sešas reizes rezultatīvi piespēlējis un iekrājis +/- rādītāju +2.

Septītajā minūtē Braiens Dimulēns un Kasperi Kapanens 25 sekunžu laikā panāca 2:0 viesu labā.

Deniss Gurjanovs 37.minūtē vienus vārtus atguva, bet uzvaru mājinieki 75 sekunžu laikā nodrošināja trešās trešdaļas izskaņā, vārtus gūstot Džo Pavelskim un Ropem Hincam.

"Penguins" ar 45 punktiem 34 spēlēs ir septītā Austrumu konferencē, kur "Stars" ar 36 punktiem 31 duelī ieņem 12.pozīciju Rietumos.