Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas duelī Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" savā laukumā ar rezultātu 3:5 piekāpās Ņujorkas "Rangers", sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot neizšķirtam 3-3.

Bļugers šajā mačā laukumā pavadīja 9:59 minūtes, no kurām 1:35 minūtes viņš spēlēja mazākumā. Latvietis uzvarēja 57% iemetienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieka metienu. Mača noslēgumā viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Spēles 15. minūtē Džefs Kārters deva vadību "Penguins" vienībai, bet minūti vēlāk Braiens Rasts dubultoja savas komandas pārsvaru. Otrajā trešdaļā Mika Zibanejads minūtes un 16 sekunžu laikā guva divus vārtus, rezultātu izlīdzinot.

Tad Kriss Kreiders spēles 34. minūtē deva vadību "Rangers" hokejistiem, tomēr trīs minūtes vēlāk Jevgeņijs Malkins rezultātu izlīdzināja. "Penguins" hokejistiem neizdevās spēles galotne, un Kreiders 59. minūtē atguva vadību savai komandai, kad pēc tāla metiena ripa pēc rikošeta no vārtsarga ar augstu trajektoriju ielidoja vārtos. Endrū Krops ar metienu tukšos vārtos panāca spēles gala rezultātu.

Zibanejads šajā mačā izcēlās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, Ādamam Foksam četras piespēles. Savukārt "Penguins" vienībai šajā mačā savainojuma dēļ palīdzēt nevarēja Sidnijs Krosbijs.

Sērijas izšķirošā spēle risināsies naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika.