Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā pirmdien savā laukumā Pitsburgas "Penguins" ar rezultātu 3:2 pārspēja Vašingtonas "Capitals", sērijā līdz četrām uzvarām pārņemot vadību ar 2-1.

"Penguins" hokejisti līdz mača 36. minūtei izvirzījās vadībā ar 3:0, precīziem metieniem izceļoties Patrikam Hornkvistam, Tomam Kanhaklam un Karlam Hagelinam. Trešajā periodā "Capitals" centās veikt atspēlēšanos, un 48. minūtē vārtus guva Aleksandrs Ovečkins, bet 60. minūtē – Džastins Viljamss.

Tikmēr "Penguins" vārtsargs Mets Murejs, kurš aizvada debijas sezonu NHL, šajā spēlē atvairīja 47 no 49 pretinieku metieniem.