"Prizma" komanda sestdien svinēja uzvaru savā laukumā Optibet" Hokeja līgas (OHL) mačā, Rīgas "Dinamo" svinēja uzvaru Kauņā, bet Hokeja skola "Rīga" (HS "Rīga") savā laukumā pieveica ar rezervistiem spēlējošo Jelgavas "Zemgale"/LLU.

Rīdzinieki mājās pieveica Elektrēnu "Energija" no Lietuvas ar 6:4 (3:2, 1:0, 2:2).

Uzvarētāju labā trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Elvis Kaimiņš, pa diviem - aizsargi Krists Apsītis (1+1) un Gastons Georgs Grundmanis (0+2).

"Prizma" vārtos Jānis Auziņš atvairīja 17 metienus.

Pretiniekiem divus rezultativitātes punktus (1+1) iekrāja Donats Kumeļausks.

Par labākajiem spēlētājiem savā komandās tika atzīti Emīls Ezītis un viesu vārtsargs Martins Petjuls, kurš divu periodu laikā atvairīja 19 no 22 metieniem.

HS "Rīga" pēcspēles metienos pieveica jelgavniekus ar 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 0:0, 0:0).

Mājiniekiem pēcspēles metienus realizēja Kristers Ansons un Antons Macijevskis, bet viesiem - Gustavs Millers.

Jelgavas komandā divus (1+1) rezultativitātes punktus sakrāja Rinalds Vutkevičs.

Mājiniekiem par labāko spēlē tika atzīts uzbrucējs Rodions Boltramovičs, bet viesiem - uzbrucējs Deniss Vilmans.

"Dinamo" viesos ar 7:4 (1:0, 3:3, 3:1) pieveica Kauņas "City".

Pēc Miķeļa Rēdliha otrajiem vārtiem spēlē viesi 25.minūtē panāca 3:0, taču mājinieki pēc Igna Bakus vārtiem atspēlējās jau 28.minūtē, trīs vārtus gūstot divu minūšu un 26 sekunžu laikā, pēc kā "Dinamo" pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu.

Renārs Cipruss 35.minūtē izvirzīja "Dinamo" vadībā vēlreiz, un uzvara netika atdota.

Uzvarētāju labā pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Cipruss (2+1) un Kristiāns Zelts (1+2), bet vārtos Rūdolfs Gusts Lazdiņš atvairīja 29 no 33 metieniem.

Mājiniekiem divas rezultatīvas piespēles sakrāja Remigijus Guoga.

Tabulas galvgalī ar 54 punktiem 28 mačos atrodas "Mogo"/LSPA komanda, 47 punkti 29 cīņās ir "Zemgale"/LLU komandai, bet 37 punkti 27 cīņās - Rīgas "Dinamo". 32 punkti 28 cīņās ir "Prizmai", 29 mačos 28 punktus guvusi Hokeja skola "Rīga", 23 punkti 28 mačos ir Kauņas "City", bet 21 punkts - Viļņas "Hockey Punks" 27 mačos un Elektrēnu "Energija" 28 cīņās. Divi punkti 29 spēlēs ir "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga".

Šosezon līgā spēlē deviņas komandas - sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".