Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sestajās spēlēs uzvaras izcīnīja Filadelfijas “Flyers” un Vankūveras “Canucks”, abās sērijās panākot izšķirošās septītās spēles.

“Flyers” Austrumu konferences pusfināla cīņā ar rezultātu 5:4 otrajā pagarinājumā pārspēja Ņujorkas “Islanders”, sērija līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 3-3.

“Flyers” šajā mačā izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0, kad otrajā periodā pusotras minūtes laikā vārtus guva Kevins Heiss un Džeims van Rīmsdaiks. Piecas minūtes vēlāk arī “Islanders” guva pirmos vārtus, precīzi metot Derikam Brasāram. Otrais periods iesākās Ņujorkas komandas zīmē, jo Mets Martins un Anders Lī trīs minūšu laikā panāca jau 3:2 “Islanders” labā.

Mihaels Rafls mača 34. minūtē rezultātu izlīdzināja, savukārt 30 sekundes pirms trešdaļas beigām Metjū Barzals atguva vadību Losandželosas komandai. Trešā perioda vidū Skots Lotons vēlreiz panāca neizšķirtu rezultātu, un cīņa turpinājās pagarinājumā. Papildlaikos vajadzēja nospēlēt vēl papildus 35 minūtes un trīs sekundes, un tad Ivans Provorovs saņēma piespēli no Heinsa un izmeta cauri spēlētāju burzmai vārtu priekšā, izraujot uzvaru.

“Islanders” hokejisti šajā mačā izdarīja 53 metienus pa vārtiem, bet “Flyers” atbildēja ar 31 metienu.

Savukārt Vankūveras “Canucks” ar 4:0 pieveica Lasvegasas “Golden Knights”, arī Rietumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām panākot rezultātu 3-3.

Uzvarētājiem vārtus guva Džeiks Virtanens, Džonatans Taners Millers, Kvins Hjūzs un Bo Horvats, bet vārtsargs Tačers Demko atvairīja visus 48 pretinieku metienus. “Canucks” šajā mačā izdarīja tikai 23 metienus pa vārtiem.