Aizsargam Georgijam Pujacam izceļoties ar trīs gūtiem vārtiem, Latvijas čempione "Olimp/ Venta 2002" piektdien svinēja uzvaru Starptautiskā Ledus hokeja federācija (IIHF) Kontinentālā kausa otrās kārtas pirmajā spēlē.

Rīgas vienība Budapeštā ar rezultātu 4:1 (1:0, 3:1, 0:0) pārspēja Kijevas "Sokil".

Divas sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām Pujacs realizēja vairākumu, bet otrā perioda sestajā minūtē Krists Apsītis panāca 2:0. Turpmākajās astoņās minūtēs Pujacs guva vēl divus vārtus, vienus no tiem vairākumā, un Latvijas komandas pārsvars bija jau četri "goli". Otrā perioda turpinājumā Andrejs Mihnovs vienus vārtus atguva, taču vēl vairāk Ukrainas komanda atspēlēties nespēja.

Sestdien C grupas otrajā mačā rīdzinieki tiksies ar Tartu "Valk 494", bet svētdien būs mačs ar Budapeštas "Ferencvarosi". Dienas pirmajā mačā ar 8:1 uzvarēja Ungārijas vienība.

Novembrī gaidāmo trešo kārtu sasniegs tikai grupas uzvarētāja. Nākamajā posmā astoņas komandas būs sadalītas divās apakšgrupās, pa divām labākajām iekļūstot finālčetrinieka turnīrā. Turnīra uzvarētāja iegūs tiesības 2022./2023.gada sezonā spēlēt IIHF Čempionu līgā.

Iepriekšējā sezonā IIHF Kontinentālais kauss netika aizvadīts.