Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs piektdien atvairīja 21 metienu Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē, viņa un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētajai "Lausanne" komandai ciešot zaudējumu.

Lozannas hokejisti savu līdzjutēju priekšā ar 3:4 (1:1, 2:2, 0:1) piekāpās Kloten" komandai.

Ķēniņš uz ledus bija 12 minūtes un 52 sekundes, minūti un 46 sekundes spēlējot mazākumā un reizi metot pa vārtiem.

Zaudējumus piedzīvoja arī pārējie trīs latviešu pārstāvētie klubi. Uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas "Tigers" mājās pagarinājumā ar 2:3 (2:0, 0:2, 0:0, 0:1) zaudēja "Ajoie".

Lapinskis desmit minūtēs un 38 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu.

Aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Cīrihes "Lions" viesos ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:2) piekāpās "Zug".

Sējējs piecās minūtēs un 27 sekundēs laukumā ar ierakstiem statistikas ailēs neizcēlās, bet Melnalksnis desmit minūtēs un 16 sekundēs laukumā reizi meta pa vārtiem, kā arī uzvarēja sešos no 11 iemetieniem.

Vēl vienā mačā aizsarga Sanda Smona un uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas "Servette" mājās ar 4:7 (3:0, 0:4, 1:3) piekāpās "Lugano". Smirnovs ārstē savainojumu, bet Smons nebija iekļauts pieteikumā.

Turnīra tabulā augšgalā ir Ženēvas "Servette" vienība, kas 36 mačos izcīnījusi 72 punktus. 62 punkti 35 cīņās ir "Lions", ieņemot otro vietu, "Tigers" ar 44 punktiem 35 dueļos ir 11., kamēr "Lausanne" ar 40 punktiem 36 cīņās ir priekšpēdējā 14 komandu vidū.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".