Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs sestdien, 26. februārī, Šveices hokeja augstākās līgas (NL) čempionāta spēlē atvairīja 22 pretinieku metienus, viņa pārstāvētajai Langnavas "Tigers" izcīnot uzvaru.

"Tigers" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) uzvarēja "Fribourg-Gotteron".

Latvijas vārtsargs tika galā ar 22 no 24 pretinieku metieniem, atvairot 91,67% metienu.

Citā spēlē Denisa Smirnova Ženēvas "Servette" mājas spēlē ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pārspēja "Bern", kuras sastāvā uz šo maču nebija Kaspara Daugaviņa.

Smirnovs laukumā bija desmit minūtes un 40 sekundes, kuru laikā uzvarēja trijos no sešiem iemetieniem, noslēdzot spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Ronalda Ķēniņa "Lausanne" mājās ar rezultātu 2:5 (0:2, 1:1, 1:2) cieta neveiksmi pret Rapersvīlas-Jonas "Lakers".

Ķēniņs laukumā bija 13 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un noslēdza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Turnīra tabulā Mika Indraša "Biel-Bienne" ar 78 punktiem 43 mačos ieņem piekto vietu, "Servette" ar 70 punktiem 45 spēlēs ir septītajā pozīcijām "Lausanne" ar 65 punktiem 43 spēlēs ieņem astoto vietu "Bern" ar 56 punktiem 44 mačos ir desmitā, bet Langnavas "Tigers" ar 35 punktiem 45 mačos ir 12.vietā 13 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā Nacionālās līgas turnīra finālā Ženēvas "Servette" piekāpās "Zug" hokejistiem.