Punnenovs atvaira visus 38 metienus NLA čempionāta spēlē
Foto: F64

Savus vārtus neskartus otrdien Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē nosargāja Latvijas hokejists Ivars Punnenovs, viņa un Toma Andersona pārstāvētajai Langnau "Tigers" ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) svinot uzvaru pret "Fribourg - Gotteron".

Mājinieku rindās ar visiem 38 metieniem galā tika Punnenovs, bet Andersons uz laukuma pavadīja deviņas minūtes un 22 sekundes, kuru laikā reizi bloķēja pretinieka metienu un nopelnīja divas soda minūtes par spēli ar augstu paceltu nūju. Andersons spēli noslēdza ar neitrālu lietderību.

Savukārt citā spēlē "Laussane" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja "Zug".

Mājinieku rindās 15 minūtes un 27 sekundes laukumā pavadīja Ronalds Ķēniņš, no kurām viņš nepilnas divas minūtes nospēlēja vairākumā. Sev atvēlētajā laikā uzbrucējs nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, reizi bloķēja pretinieka metienu un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ženēvas "Servette" pieteikumā netika iekļauts sezonu labi iesākušais Deniss Smirnovs, bet viņa pārstāvētā komanda viesos ar 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) piekāpās Cīrihes "Lions".

No Latvijas hokejistu pārstāvētajiem klubiem vislabāk veicies "Laussane", kas 13 spēlēs izcīnījusi 24 punktus, ierindojoties trešajā pozīcijā. Par vietu zemāk atrodas "Servette", kas 15 dueļos iekrājusi 23 punktus, bet "Tigers" tikpat cīņās tikuši pie 19 punktiem un devītās vietas.

Tags

Hokejs Ronalds Ķēniņš

Comment Form