Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs sestdien ielaida divas ripas zaudētā Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē.

Punnenova un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" viesos ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) zaudēja līgas pastarītei Porentruī "Ajoie".

Punnenovs šajā mačā atvairīja 14 no 16 ripām, bet sezonā kopumā viņš 32 mačos ielaidis vidēji 2,77 ripas un atvairījis 91,51% metienu, otrajā no rādītājiem ieņemot septīto vietu turnīrā.

Ķēniņš sestdien uz ledus pavadīja 14 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tāpat zaudējumu cieta uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas "Tigers", kas izbraukumā ar 3:6 (2:3, 1:2, 0:1) atzina "Davos" pārākumu. Lapinskis astoņās minūtēs un 41 sekundē statistikas ailēs neatzīmējās, cīņu pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Lausanne" ar 54 punktiem 43 spēlēs ieņem 12.vietu, bet "Tigers" ar 54 punktiem 44 dueļos ir pozīciju zemāk, apsteidzot vien "Ajoie" hokejistus.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".