Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfinālā jeb Rietumu konferences finālsērijā ceturtdien, 10. septembrī, Dalasas “Stars” ar 3:2 (0:0, 1:0, 1:2, 1:0) pieveica Vegasas “Golden Knights”, sērijā panākot 2-1.

Sērijas līdz četrām uzvarām nākamā spēle notiks sestdien.

Par spēles galveno varoni kļuva krievu uzbrucējs Aleksandrs Radulovs, kurš pagarinājuma 31. sekundē izdarīja precīzu plaukstas metienu, nodrošinot “Stars” uzvaru. Par otru mača varoni kļuva “Stars” vārtsargs Antons Hudobins, kurš atvairīja 38 metienus, no kuriem 16 – pēdējā trešdaļā. “Golden Knights” vārtsargs Robins Lēners pēc “sausā” mača sērijas pirmajā spēlē šoreiz atvairīja 20 metienus.

Pamatlaikā 17 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Džeimijs Oleksjaks guva “Stars” pirmos vārtus. Pēdējā perioda sākumā Šī Teodors vairākumā izlīdzināja rezultātu, tad Džeimijs Bens atguva “Stars” vadību, bet Alekss Tačs atjaunoja līdzsvaru mačā.

NHL Stenlija kausa otrajā pusfināla duelī Tampabejas “Lightning” ir vadībā 2-0 cīņā pret Ņujorkas “Islanders”. Sērijas trešais mačs notiks piektdienas vakarā.