Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas trešajā spēlē Ņujorkas “Rangers” ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) trešajā pagarinājumā izbraukumā pārspēja Vašingtonas “Capitals” komandu, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Mača 27.minūtē Raiens Kalahans ar vārtu guvumu izvirzīja vadībā “Rangers” vienību, bet piecas minūtes vēlāk Džons Karlsons rezultātu izlīdzināja. Atlikušajā spēles pamatlaikā rezultāts vairs nemainījās, tāpēc nācās spēlēt pagarinājumu.

Uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami trīs pagarinājumi, un tikai trešā pagarinājuma 15.minūtē Marians Gaboriks “Rangers” vienībai ar vārtu guvumu nodrošināja uzvaru.

Tikmēr Rietumu konferences pusfināla sērijā Nešvilas “Predators” ar 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) savā laukumā uzvarēja Fīniksas “Coyotes”, sērijā samazinot rezultāta starpību līdz 1-2.

Uzvarētāji vārtus guva pirmā perioda devītajā un desmitajā minūtē, kad precīzi attiecīgi bija Deivids Legvands un Maiks Fišers.