Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda "Rīga" svētdien savā laukumā zaudēja Maskavas "Kriļja Sovetov" vienībai.

"Rīga" mājās ar 3:5 (1:2, 0:1, 2:2) piekāpās "Kriļja Sovetov".

Divus vārtus rīdziniekiem guva Daņila Larionovs, vienus - Miks Tumanovs.

Larionovs trešās minūtes izskaņā vairākumā izvirzīja mājiniekus vadībā pēc Mika Tumanova un Denisa Fjodorova piespēlēm.

Tomēr tad iniciatīvu pārņēma viesi, jau pirmajā periodā izvirzot Maskavas komandu vadībā ar diviem Jegora Zudilova precīziem metieniem. Pirmais no tiem notika jau 16 sekundes pēc tam, kad Larionovs izvirzīja "Rīgu" vadībā. 4:1 viesi panāca 43.minūtē, pēc kā rīdzinieki sāka atspēlēšanos.

Divreiz mājiniekiem izdevās realizēt vairākumu. 48.minūtē tas izdevās Larionovam, asistējot Fjodorovam un Ņikitam Mateiko, bet 52.minūtē pēc vēl vienas Fjodorova piespēles vārtus guva Tumanovs.

Uzvaru viesi vairākumā nodrošināja 19 sekundes pirms mača beigās, raidot ripu tukšos vārtos.

"Rīga" ar 32 punktiem 33 spēlēs Rietumu zonā ieņem desmito vietu, bet "Kriļja Sovetov" ar 24 punktiem 23 dueļos ir nākamā turnīra tabulā.

Pirmdien Rīgā abas komandas tiksies atkārtoti.

Rīgas komandai 14 mājas spēļu sērija ilgs līdz 14.janvārim.

Aizvadītās sezonas MHL komandas "Rīga" galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas "Loko".