Latvijas hokeja čempionāta spēlē otrdien "Rīga"/"Prizma" savā laukumā ar 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) uzvarēja "Dinamo Juniors" komandu.

Pirmās trešdaļas vidū mājiniekus vadībā izvirzīja Aleksandrs Fadejevs, bet otrās trešdaļas gaitā jau 3:0 panāca Dāvis Straupe un pieredzējušais Aleksandrs Macijevskis. Septiņas sekundes pirms otrās trešdaļas beigām vienus vārtus viesiem atguva Frenks Razgals.

Trešās trešdaļas gaitā komandas apmainījās ar gūtiem vārtiem, precīziem esot Macijevskim un Rūdolfam Krieviņam, bet pēdējā minūtē ar metienu tukšos vārtos 5:2 panāca Sergejs Teluškins.

Regulārā čempionāta uzvarētājai "Kurbads" komandai 27 spēlēs izdevies tikt pie 63 punktiem, kas ļauj par 11 punktiem apsteigt "Zemgale"/LLU vienību. Līderiem līdz regulārā čempionāta beigām vēl jāaizvada trīs mači.

Trešajā vietā kopvērtējumā ar 48 punktiem 26 spēlēs atrodas "Rīga"/"Prizma", kurai deviņus punktus zaudē "Ozolnieki"/"Monarch". Tikmēr "Dinamo Juniors" ar 35 punktiem atrodas piektajā pozīcijā, bet pārliecinoša sacensību pastarīte ar trim punktiem 26 spēlēs ir "Daugavpils".

Šīs sezonas Latvijas čempionātā piedalās sešas komandas, kuras sešos apļos regulārajā čempionātā līdz februāra beigām aizvadīs pa 30 spēlēm katra. Turnīra divas labākās komandas automātiski nodrošinās sev vietu pusfinālā, bet 3.-6.vietas ieguvēji tiksies ceturtdaļfināla sērijās līdz trim uzvarām. Arī pusfinālā cīņa ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām, bet finālsērijā uzvarētāja noskaidrošanai būs jāizcīna četri panākumi.

Latvijas čempionāta finālsērijas spēles tiks aizvadītas marta otrajā pusē.