Latvijas komanda "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta pēdējā izbraukuma spēlē piektdien atkārtoti atzina Sanktpēterburgas SKA-1946 komandas pārākumu.

Abu komandu otrajā mačā divu dienu laikā "Rīgas" hokejisti piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:3 (1:1, 0:1, 0:1).

Vienīgos vārtus rīdzinieku labā pirmās trešdaļas 17.minūtē guva Georgs Golovkovs. Tikmēr mājiniekiem uzvaras vārtus mača otrā nogriežņa trešajā minūtē guva Aleksandrs Barabanovs.

Kā ziņots, abu komandu pirmajā mačā ceturtdien rīdzinieki cieta neveiksmi ar 0:4.

Pirms tam izbraukuma sērijas pirmajā cīņā "Rīga" pirmdien ar rezultātu 2:1 pieveica Čerepovecas "Almaz" komandu, kuras galvenais treneris ir Andrejs Maticins, izcīnot septīto uzvaru pēc kārtas. Savukārt dienu vēlāk "Rīga", kuras vairākiem spēlētājiem bija veselības problēmas, piekāpās "Almaz" ar 2:7.

Tagad "Rīgas" komandai vēl atlicis aizvadīt vien noslēdzošās četras regulārā čempionāta spēles savā laukumā, kurās tā pa divām reizēm tiksies ar Čehovas "Ruskije vitjazi" un Stupino "Kapitan" vienībām.

Šogad aizvadītajos 19 mačos "Rīgas" komanda tikusi pie 13 uzvarām, iegūstot daudz labākas pozīcijas cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Rīga" ar 95 punktiem 60 spēlēs joprojām ieņem astoto vietu, tomēr devītajā pozīcijā esošo Jaroslavļas "Loko" vienību tā apsteidz vien par punktu.

Savukārt SKA-1946 komanda ar 107 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā.

Sezonas izskaņā izslēgšanas spēlēs piedalīsies konferences astoņas labākās komandas.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacenšas tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.