Latvijas klubs "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) uzvarēja Sanktpēterburgas klubu SKA-1946 spēlētājiem.

Spēles pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas vidū mājiniekus vadībā izvirzīja Edgars Kurmis. Trešās trešdaļas ievadā vairākumā 2:0 "Rīgas" labā panāca šosezon Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu rūdījumu ieguvušais Artūrs Kuzmenkovs.

Divas minūtes vēlāk viesi vairākumā vienus vārtus atguva, bet trešdaļas 14.minūtē divu vārtu pārsvaru rīdziniekiem atjaunoja Oskars Batņa. SKA-1946 hokejisti divas minūtes pirms cīņas beigām spēja vēlreiz pietuvoties līdz viena precīza metiena atstatumam, tomēr atlikušajā laikā mājinieki uzvaru nosargāja.

Pirmdien abas vienības tiksies atkārtoti.

Kā zināms, trešdien un ceturtdien "Rīgas" klubs spēkojās ar citu Sanktpēterburgas komandu "Serebrjanije ļvi". Mačos uzvaras tika dalītas uz pusēm.

Šīs sezonas 25 spēlēs rīdzinieki piedzīvojuši sešus zaudējumus pamatlaikā, bet oktobra astoņos mačos tika pie septiņiem panākumiem. Savukārt pēdējās septiņās spēlēs, kas notikušas novembrī, "Rīga" izcīnījusi vien trīs uzvaras.

"Rīgas" komandai MHL turnīrā ir arī viena tehniskā uzvara, jo no sacensībām izslēgta Ungārijas vienība Budapeštas "Patriot". Līdz ar to Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik "Rīga" ar 53 punktiem 25 spēlēs joprojām ieņem piekto vietu.

Savukārt SKA-1946 vienība 26 mačos nopelnījuši 43 punktus, kas Rietumu konferencē ļauj ieņemt astoto vietu.

Pēc "Patriot" komandas izslēgšanas MHL regulārajā čempionātā palikušas 39 komandas no septiņām valstīm, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā "Rīgas" komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Mitišču "Atlanti" komandai.