Latvijas klubs "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas.

Aizvadītajā mačā rīdzinieki ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) izbraukumā pārspēja Čerepovecas "Almaz" vienību, kuras treneru korpusā darbojas kādreizējais Latvijas izlases aizsargs Andrejs Maticins.

"Rīgas" komandas labā ar vārtu guvumu 26.minūtē izcēlās Juris Upītis, bet 43.minūtē rezultāts kļuva neizšķirts 1:1. Uzvaras vārtus Latvijas komandai guva Georgs Golovkovs, kurš precīzi meta piecas minūtes pirms mača beigām.

Iepriekšējo zaudējumu "Rīgas" spēlētāji piedzīvoja 25.janvārī, kad ar 0:3 zaudēja "Amurskie Tigri" vienībai.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Rīga" ar 95 punktiem 57 spēlēs ieņem astoto vietu.