"Rīgas" komanda svētdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē, ciešot 17. neveiksmi pēc kārtas.

"Rīga" izbraukumā ar rezultātu 4:6 (1:1, 0:4, 3:1) zaudēja Podoļskas "Russkije Vitjazi" komandai.

Pirmie vadībā izvirzījās viesi, septītajā minūtē 1:0 panākot Denisam Mišarinam, taču pretinieki turpinājumā guva piecus bezatbildes vārtus, četrus no tiem otrajā periodā. Trešā perioda pirmajā minūtē Roberts Zalāns nedaudz samazināja mājinieku pārsvaru, vēlāk "Russkije Vitjazi" atgriezās vadībā ar četriem vārtiem, bet trešdaļas otrajā pusē divus vairākumus realizēja Klāvs Veinbergs un Miks Tumanovs.

"Rīga" pa pretinieku vārtiem meta 27 reizes, kamēr "Russkije Vitjazi" atbildēja ar 45 raidījumiem.

Sestdien rīdzinieki zaudēja pagarinājumā ar rezultātu 4:5.

"Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītu 31 punktu 52 mačos ierindojas 15. vietā 17 komandu konkurencē, bet "Russkije Vitjazi" ar 62 punktiem 48 spēlēs ieņem septīto vietu.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13. sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.