Latviešu uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Šveningeres "Wild Wings" komanda trešdien izcīnīja negaidītu uzvaru Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, pārspējot čempionāta līderus.

Turnīra pastarīte "Wild Wings" viesos ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pārspēja kopvērtējuma līderi Manheimas "Adler".

Bukarts šajā mačā uz ledus pavadīja desmit minūtes un 20 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latvijas izlases uzbrucējs šajā sezonā 24 spēlēs guvis divus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Zaudējumu trešdien piedzīvoja pieredzējušā aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas "Panther", kas viesos ar 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) piekāpās Krēfeldes "Pinguine" hokejistiem.

Reķis laukumā pavadīja 17 minūtes un sešas sekundes, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Viņš šosezon 29 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Ar 69 punktiem 32 spēlēs DEL turnīra līderpozīcijā atrodas Manheimas "Adler", bet ceturto vietu ar 60 punktiem 33 cīņās ieņem Augsburgas "Panther", kamēr pēdējā 14 komandu konkurencē ir 32 spēlēs 29 punktus guvusī Šveningeres "Wild Wings", no priekšpēdējās vietas atpaliekot četrus punktus.