Rihardam Bukartam uzvaras vārti DEL spēlē; Freibergam piespēle pret Jāgra komandu

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien guva vārtus Vācijas augstākās līgas (DEL) mačā, palīdzēdams Diseldorfas EG komandai izcīnīt uzvaru, bet valstsvienības aizsargs Ralfs Freibergs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas ekstralīgas spēlē, taču neglāba Zlīnas "PSG Berani" komandu no zaudējuma.

Diseldorfas vienība savā laukumā ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pārspēja Nirnbergas "Ice Tigers" komandu.

Bukarts izcēlās spēles septītajā minūtē, kad panāca 1:0, tādējādi viņa kontā ir uzvaru nesošie vārti.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Diseldorfas komanda ar astoņiem punktiem piecās spēlēs ieņem sesto vietu kopvērtējuma tabulā.

Savukārt Zlīnas hokejisti savā laukumā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Kladno "Ritīrži" vienībai, kuras sastāvā spēlēja arī kluba vadītājs un īpašnieks, čehu hokeja leģenda Jaromīrs Jāgrs.

Freibergs ar rezultatīvu piespēli izcēlās pirmā perioda 17. minūtē, kad palīdzēja vairākumā panākt 1:1. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja iespaidīgas 23 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un negatīva lietderības koeficienta -1.

Tikmēr bešā šoreiz palika sezonu rezultatīvi iesākušais uzbrucējs Roberts Bukarts, kura pārstāvētā Ostravas "Vītkovice Ridera" mājās ar 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) atzina Brno "Kometa" pārākumu.

Turpretī uzvaru svinēja aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield", kas mājās ar 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) pārspēja Prāgas "Sparta" vienību, bet zaudējumu cieta aizsargs Guntis Galviņš un Tršinecas "Ocelārži", kas viesos ar 3:4 (2:3, 0:1, 1:0) piekāpās "Mlada Boleslav" vkomandai.

Kopvērtējumā no latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk ir "Mountfield" vienība, kas ar 12 punktiem piecās spēlēs ir turnīra vicelīdere.