Latvijas hokejista Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providensas "Bruins" vienība trešdien Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā tika pie uzvaras, kamēr Kristiāna Rubīna komanda Toronto "Marlies" piedzīvoja neveiksmi.

"Bruins" ar Tralmaku ierindā ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā viesos uzvarēja Bridžportas "Islanders", bet "Marlies" savā laukumā ar 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) atzina Sirakjūzu "Crunch" pārākumu.

Latvieši pie rezultativitātes punktiem netika.

Eduards Tralmaks metienus pa pretinieku vārtiem neizdarīja, nopelnīja četras soda minūtes un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Kristiāns Rubīns, kurš pēc atgriešanās no Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības "Maple Leafs" aizvadīja pirmo spēli AHL, mačā ar "Crunch" ar metieniem pa vārtiem vai soda minūtēm neizcēlās, taču nopelnīja lietderības koeficientu -2.

Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu – 76, 72, vai 68 –, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības.

Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.