Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo "Sabres", ko pārstāv latvietis Zemgus Girgensons, ceturtdien izcīnīja kluba vēstures 1000. uzvaru savā laukumā.

"Sabres" ceturtdien regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 4:3 pārspēja Ņujorkas "Islanders". Bufalo hokejisti šajā mačā līdz 28. minūtei izvirzījās vadībā ar 3:0, precīzi metot Džekam Eikelam, Evanam Rodrigesam un Raienam O'Reilijam, bet vēlāk Džons Tavaress, Ross Džinstons un Anders Lī 20 minūšu laikā izlīdzināja rezultātu. Sems Reinhards mača 56. minūtē izrāva savai komandai uzvaru, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 16:46 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, bet spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

"Sabres" komanda dibināta 1970. gadā. Lai izcīnītu 1000 uzvaras savā laukumā klubam bija vajadzīgi 48 gadi.

Bufalo "Sabres" ar 40 punktiem 54 spēlēs saglabā pēdējo, 16.vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.