Sanhosē "Sharks" pietika ar četrām spēlēm, lai Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā pārspētu Vankūveras "Canucks" vienību un iekļūtu Rietumu konferences pusfinālā, vēsta Nacionālās Hokeja līgas (NHL) mājas lapa.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Sharks" uzrādīja "sauso" rezultātu 4-0.

Ceturtā uzvara "haizivīm" gan nenāca viegli - izšķirošos vārtus pagarinājuma 14.minūtē guva Patriks Marlo, izmantojot skaitlisko vairākumu un nodrošinot Sanhosē uzvaru šai mačā ar 4:3.

Pēc pirmās trešdaļas "Sharks" bija izvirzījušies vadībā ar 2:1, bet otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva. Trešajā periodā "Canucks" pat bija nonākuši vadībā ar 3:2, un tikai četras minūtes pirms mača beigām Džo Pavelskis izlīdzināja rezultātu, gūstot otros vārtus šai mačā un ievedot spēli pagarinājumā.

Otrā Rietumu konferences ceturtdaļfināla pārī Čikāgas "Blackhawks" ir vadībā ar 3-1 pret Minesotas "Wild".