Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas otrajā spēlē trešdien regulārā čempionāta uzvarētāji Vankūveras "Canucks" savā laukumā ar 7:3 (2:2, 1:0, 4:1) pārliecinoši uzvarēja Sanhosē "Sharks" vienību.

Vēl trešās trešdaļas septītajā minūtē "Canucks" komanda atradās vadībā tikai ar 3:2, tomēr nākamo desmit minūšu laikā guva četrus vārtus, nodrošinot pārliecinošu uzvaru.

Šajā mačā uzvarētājiem divus vārtus guva Dāniels Sedīns, ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kriss Higinss, bet pa trijām rezultatīvām piespēlēm bija Dena Hemvisa un Henriks Sedīns.

Sērijā līdz četrām "Canucks" uzvarām vadībā ar 2-0. Sērijas trešā spēle piektdien notiks "Sharks" komandas laukumā.

Kā ziņots, Rietumu konferences pusfinālsērijās "Canucks" ar 4-2 pieveica Nešvilas "Predators" komandu, bet "Sharks" ar 4-3 uzvarēja Detroitas "Red Wings", lai arī sērijas ievadā bija izvirzījušies vadībā ar 3-0.

Jau vēstīts, ka Austrumu konferences finālsērijā Tampabejas "Lightning" spēkojas ar Bostonas "Bruins" vienību.

Sērijā līdz četrām uzvarām pēc pirmajiem diviem mačiem Bostonā rezultāts ir neizšķirts 1-1.