Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Otavas "Senators", kurai no fārmkluba vēl nav pievienojies Latvijas izlases hokejists Rūdolfs Balcers, trešdien Monreālā papildlaikā atzina "Canadiens" pārākumu ar rezultātu 2:3.

"Senators" viesos zaudēja "Canadiens" komandai ar rezultātu 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:1).

Uzvarētāju vārtos Keidens Primo atvairīja 35 galvaspilsētas hokejistu metienus un palīdzēja uzvaru sēriju pagarināt līdz trijām spēlēm.

Mājinieki trešās trešdaļas pirmajā minūtē pēc Tomāša Tatara precīza metiena izvirzījās divu vārtu vadībā, taču otavieši ar Breidija Tkačaka un Konora Brauna metieniem spēja novirzīt maču pagarinājumā.

Tajā gan izšķirošo vārtu teica Monreālas hokejisti, 71. sekundē uzvaras vārtus gūstot Benam Šjaro.

Ar 28 punktiem 32 mačos "Senators" ieņem 14. vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē, bet "Canadiens" ar 36 punktiem ir astotā.

Sestdien otaviešiem sagaidāma cīņa savā laukumā ar vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets" klubu.