Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfinālā, kas vienlaikus ir arī Rietumu konferences fināls, Sanhosē "Sharks" ar rezultātu 6:3 (1:2, 2:1, 3:0) pārspēja Sentluisas "Blues", sērijā līdz četrām uzvarām panākot rezultātu 3-2.

Mača ceturtajā minūtē Marks Eduārs Vlasičs izvirzīja vadībā "Sharks", bet tad "Blues" spēlētāji panāca 2:1 pēc Džeidana Švarca un Troja Brouvera precīzajiem metieniem. Otrajā periodā Džoels Vords panāca neizšķirtu rezultātu, taču drīz vien Robijs Fabri atguva vadību Sentluisas komandai.

Pusotru minūti pirms otrās trešdaļas beigām Džo Pavelskis guva "Sharks" trešos vārtus, bet trešā perioda pašā sākumā viņš bija precīzs vēl vienu reizi (4:3). Mača pēdējā minūtē Kriss Tiernijs un Vords guva pa "golam", nodrošinot savas komandas uzvaru.

Jau vēstīts, ka Austrumu konferences finālā Tampabejas "Lightning" ir vadībā ar 3-2 pār Pitsburgas "Penguins".