Gatavojoties pasaules čempionātam Rīgā, Zviedrijas hokeja izlase trešdien pārbaudes spēlē ar 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) pieveica Dānijas valstsvienību.

Zviedri spēles gaitā panāca 4:0, bet dāņi abus vārtus guva pašā mača izskaņā, kad uzvarētājs praktiski bija jau zināms. Zviedrijas labā vārtus guva Deniss Rasmusens, Mihaels Lindkvists, Viljams Eklunds un Filips Halanders. Dānijas rindās izcēlās Matiass Froms un Mortens Polsens.

2017. un 2018. gada pasaules čempione Zviedrija iepriekšējā pasaules čempionātā 2019. gadā ceturtdaļfinālā zaudēja somiem, paliekot ārpus medaļnieku pulka. Savukārt Dānija 2019. gada pasaules čempionātā savā grupā bija sestā un neiekļuva ceturtdaļfinālā.

Abas komandas pasaules čempionātā Rīgā spēlēs vienā grupā. Olimpiskajā sporta centrā A grupas turnīrā kopā ar Zviedriju un Dāniju vēl spēlēs Čehija, Šveice, Slovākija, Baltkrievija un Lielbritānija.