Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien pie uzvaras tika Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas "Stars", kas savā laukumā ar 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) pieveica Pitsburgas "Penguins".

Latviešu aizsargs laukumā bija 16:46 minūtes, bloķēja četrus pretinieku metienus, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

Divus vārtus "Stars" labā guva Luī Ēriksons, bet pa vieniem – Stīvens Robidass, Breds Ričardss un Stīvs Ots. "Penguins" labā vārtus guva Tailers Kenedijs un Mets Kuks.

Bez rezultativitātes punktiem palika "Penguins" zvaigzne Sidnijs Krosbijs, kurš gan atzīmējās ar NHL karjerā piekto kautiņu. Otrā perioda 13.minūtē - divas sekundes pēc "Stars" kapteiņa Brendana Morova kautiņa ar Krisu Letangu – Krosbijs uz dūru izvicināšanu izaicināja Metu Niskanenu. Kopumā pirmajos divos periodos laukumā izcēlās četri kautiņi, bet pēdējā trešdaļā iztika bez lieliem asumiem.