Skrastiņam divi noraidījumi un trīs bloķēti metieni; 'Stars' atkal uzvar

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā pirmdien uzvaru jau ceturtajā spēlē pēc kārtas izcīnīja Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas "Stars", kas viesos ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) pieveica Karolīnas "Hurricanes".

Skrastiņš mačā laukumā bija 19:25 minūtes, bloķēja trīs pretinieku metienus, nopelnīja četras soda minūtes, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bet cīņu pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu "+1".

Par mača galveno varoni kļuva Džeimss Nīls, guva divus vārtus. Vēl "Stars" labā vārtus guva Stīvs Ots un Džeimijs Benns, bet "Hurricanes" labā vienīgos vārtus guva Ēriks Stāls.

Citā mačā pirmdien otro uzvaru trīs spēlēs izcīnīja Kalgari "Flames", kas bez Raita Ivanāna sastāvā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) "sausā" atstāja Minesotas "Wild". "Flames" vārtsargs Mika Kiprusofs atvairīja visus 32 metienus, bet vārtus uzvarētājiem guva Dzejs Buvmīsters, Džeroms Iginla un Niklass Hagmans.