Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā trešdien pirms Dalasas "Stars" un Čikāgas "Blackhawks" spēles trešā perioda iesildoties sadursmē ar savu komandas biedru galvas traumu guvis "Stars" latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš, ziņo Ziemeļamerikas masu mediji.

Spēlē "Stars" pieveica NHL Stenlija kausa ieguvējus ar 4:2, izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas izbraukumā.

Iesildoties pirms pēdējās trešdaļas, Skrastiņš sadūrās ar citu "Stars" aizsargu Matu Niskanenu. Abi spēlētāji sadūrās ar galvām un nokrita uz ledus. Tāpat abi hokejisti nebija spējīgi aizvadīt pēdējo periodu, tāpēc "Stars" pēdējās 20 minūtēs nācās darboties tikai ar četriem aizsargiem.

Pagaidām netiek ziņots, cik nopietni ir savainojumi. "Stars" treneris Marks Kraufords atzina, ka spēlētāji saskrējušies ar galvām, tāpēc arī nav ļauts viņiem spēlēt. Niskanenam sadursmē ar nūju esot sasista roka, tāpat viņam ir lauzts deguns un cietuši vairāki zobi. Savukārt Skrastiņam ir bijuši smadzeņu satricinājuma simptomi.

Skrastiņš mačā laukumā bija 13:16 minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-2".