Latvijas U-18 hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc mača ar Krievijas vienaudžiem izteicās, ka nevienam Latvijas hokejistam par sniegumu neko pārmest nevar un ka spēlētāji "sitās par 100%".

Latvijas U-18 hokeja izlase sestdien pasaules čempionāta elites divīzijas turnīra otrajā mačā ar rezultātu 1:5 piekāpās Krievijas hokejistiem.

Galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc spēles izteicās, ka mača pirmajā trešdaļā Krievijas izlase izskatījās labāk, taču otrajā un trešajā periodā spēle izlīdzinājās.

"Ļoti piedomājām pie tā, kā spēlēt aizsardzības zonā, jo vakar bija problēmas ar šo spēli. Tāpēc puiši ļoti koncentrējās pareizai spēlei aizsardzības zonā," Latvijas spēlētāju sniegumu pēc spēles komentēja Sorokins.

Čempionāta pirmajā spēlē Latvija ar rezultātu 2:5 zaudēja Zviedrijas izlasei. Nākamo spēli Latvijas jaunie hokejisti aizvadīs pirmdien, kad spēkosies ar Slovākijas izlasi.