Šveices spēcīgākajā hokeja čempionātā (NLA) pirmos vārtus guvis Latvijas uzbrucējs Jānis Sprukts, tomēr viņa pārstāvētā "Fribourg-Gotteron" pagarinājumā ar rezultātu 4:5 piekāpās Ženēvas "Servette" vienībai.

Sprukts ar precīzo metienu spēles 39.minūtē izvirzīja vadībā savu komandu ar 3:2. Viņš šajā mačā divas reizes meta pa vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficentu "+1".

Citā mačā Elvja Merzļikina pārstāvētā "Lugano" komanda ar rezultātu 4:1 pieveica "Biel".

Merzļikins šajā mačā sargāja savas komandas vārtus un atvairīja 26 no 27 pretinieku metieniem.

Savukārt Ivars Punnenovs un Rapersvīlas "Jona Lakers" piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:5 pret "Bern" vienību.

Punnenovs šajā spēlē "Jona Lakers" komandas vārtus sargāja 36 minūtes, kuru laikā atvairīja 22 no 25 pretinieku metieniem.